A community forum for Wargamers and Roleplayers alike from Timisoara, Romania.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Caut complice la Flames of War

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Caut complice la Flames of War la data de Mier Feb 22, 2012 5:14 pm

Bogdan

Furacios de Gin
De prin 2009 sau 2010 cand am vazut Flames of War am fost interesat dar n-am avut cu cine. Ar fi cineva interesat sa cumparam starterul Open Fire, sau poate 2 Startere si sa putem juca? Costa in total undeva la 35 de lire e 17.25 Open Fire si ne alegem cu doua rulebooks, 2 starter books, 4 StuG III G si 6 M4A1 Sherman, suficient cat sa putem juca motorized companies.

Deci cine e interesat? 17 Lire pot pune oricand sa luam!

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: Caut complice la Flames of War la data de Joi Feb 23, 2012 12:00 am

Tarash_Bulba

Furacios de blugi
Bogdan a scris:De prin 2009 sau 2010 cand am vazut Flames of War am fost interesat dar n-am avut cu cine. Ar fi cineva interesat sa cumparam starterul Open Fire, sau poate 2 Startere si sa putem juca? Costa in total undeva la 35 de lire e 17.25 Open Fire si ne alegem cu doua rulebooks, 2 starter books, 4 StuG III G si 6 M4A1 Sherman, suficient cat sa putem juca motorized companies.

Deci cine e interesat? 17 Lire pot pune oricand sa luam!

Ma , e interesant, dar deja sunt bagat in 5 sisteme (40k, WHFB, Infinity, Warmahordes si Firestorm Armada) si se dilueaza prea mult experienta de joc pt. ca pur si simplu nu ne intalnim suficient de des incat sa le jucam ca lumea pe toate si plus ca nu sunt dispus sa cheltuiesc chiar atatia bani pe miniaturi (desi tentatia e mare). Embarassed Plus ca nici nu apuc s ale vopsesc cat cat.... Evil or Very Mad

3 Re: Caut complice la Flames of War la data de Joi Feb 23, 2012 10:48 am

Bogdan

Furacios de Gin
Pai nah Smile Te inteleg. Teoretic si eu sunt in 3, 40k WHFB si Warmahordes, dar tot timpul mi-a placut al doilea razboi mondial. Oricum daca sunt doritori, i'm down!

Continut sponsorizat

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum