A community forum for Wargamers and Roleplayers alike from Timisoara, Romania.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Bega de Aur 2012: Concurs de pictat single miniature

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

In jos  Mesaj [Pagina 2 din 2]

26 Re: Bega de Aur 2012: Concurs de pictat single miniature la data de Vin Iul 06, 2012 12:12 am

sataniel

Furacios de blugi
@victor Re: Bega de Aur 2012: Concurs de pictat single miniature Ieri la 23:59 bravo, ba! Smile

Si inscrierile s-au incheiat. O sa am nevoie de un colaj (cum am eu) pentru fiecare participant... cine vrea sa-si faca singur ii multumesc, altfel o sa incerc sa fac eu maine cat de bune posibile pot.

27 Re: Bega de Aur 2012: Concurs de pictat single miniature la data de Vin Iul 06, 2012 8:27 am

viktorslama

Furacios Biban
@sata: da, am fost disperat Very Happy Vreau să cer oficial permisiunea să refac măcar o poză (le las pe restul neatinse) la lumina zilei. M-am îngrozit când am văzut cum arată pe monitor What a Face

Vezi profilul utilizatorului

28 Re: Bega de Aur 2012: Concurs de pictat single miniature la data de Vin Iul 06, 2012 8:31 am

sataniel

Furacios de blugi
Toti care vor au dreptul sa modifice una din pozele postate, dar ii rog sa-si anunte intentia aici, ca sa nu ma apuc sa le fac colajul cu poza veche.

29 Re: Bega de Aur 2012: Concurs de pictat single miniature la data de Vin Iul 06, 2012 9:47 am

Kelvon

Furacios de Gin
Foarte fain scutu, Ovidiu!

30 Re: Bega de Aur 2012: Concurs de pictat single miniature la data de Vin Iul 06, 2012 10:57 am

viktorslama

Furacios Biban
*post updated*

31 Re: Bega de Aur 2012: Concurs de pictat single miniature la data de Vin Iul 06, 2012 11:31 am

Tarash_Bulba

Furacios de blugi
Kelvon a scris:Foarte fain scutu, Ovidiu!

Nu e scut. E interfata holografica. Razz

@ Mihai, as vrea sa scot o poza si poate sa o refac. As putea sa fac eu colajul daca imi spui cu ce program.(nu prea ma stiu la astea dar invat).

32 Re: Bega de Aur 2012: Concurs de pictat single miniature la data de Vin Iul 06, 2012 11:48 am

viktorslama

Furacios Biban
last part goes for me as well Very Happy

33 Re: Bega de Aur 2012: Concurs de pictat single miniature la data de Vin Iul 06, 2012 2:43 pm

Bogdan

Furacios de Gin
I likes the Blood Angel Captain!

34 Re: Bega de Aur 2012: Concurs de pictat single miniature la data de Vin Iul 06, 2012 10:21 pm

Tarash_Bulba

Furacios de blugi
Vreau sa zic ca am inlocuit poza pe care o vroiam. @ Mihai, daca ai nervi sa faci colaj din pozele mele je be 4ever indebted to you. Poate ma inveti si pe mine cum si cu ce sa le fac pe viitor.

35 Re: Bega de Aur 2012: Concurs de pictat single miniature la data de Mar Iul 10, 2012 9:34 pm

Night

Furacios Biban
Unde gasim miniaturile noastre? sunt curios de voturile noastre?

36 Re: Bega de Aur 2012: Concurs de pictat single miniature la data de Mier Iul 11, 2012 9:06 am

Kelvon

Furacios de Gin
Da. Vreau sa-mi exercit dreptul de a vota!

37 Re: Bega de Aur 2012: Concurs de pictat single miniature la data de Mier Iul 11, 2012 9:12 am

sataniel

Furacios de blugi
Din pacate nu am ajuns să fac colajele (de fapt i-am pasat aceasta sarcina lui Luci), dar sper sa ajung sa postez in seara asta, daca nu cel tarziu maine. O sa apara aici linkurile cand o sa fie totul gata.

38 Re: Bega de Aur 2012: Concurs de pictat single miniature la data de Mier Iul 11, 2012 10:05 am

Kelvon

Furacios de Gin
Se voteaza pe sistem de rating, nu pe sistem de alegere, nu?

39 Re: Bega de Aur 2012: Concurs de pictat single miniature la data de Mier Iul 11, 2012 10:42 am

sataniel

Furacios de blugi
Da.

40 Re: Bega de Aur 2012: Concurs de pictat single miniature la data de Mier Iul 11, 2012 11:01 pm

sataniel

Furacios de blugi
Am updatat primul post.

41 Re: Bega de Aur 2012: Concurs de pictat single miniature la data de Joi Iul 12, 2012 9:02 am

Tarash_Bulba

Furacios de blugi
sataniel a scris:Am updatat primul post.

Senchiu Mihai & Luci! Raman dator. Very Happy

42 Re: Bega de Aur 2012: Concurs de pictat single miniature la data de Joi Iul 12, 2012 10:17 am

Kelvon

Furacios de Gin
Am votat. Good luck everyone!

43 Re: Bega de Aur 2012: Concurs de pictat single miniature la data de Vin Iul 27, 2012 9:49 pm

sataniel

Furacios de blugi
Prima parte a votarii s-a incheiat.

1-2. Horia & Ovidiu 7.0 (50 voturi)
3. Adi 6.6 (51 voturi)
4. Je 6.1 (50 voturi)
5. Victor 5.5 (50 voturi)

Asteptam sa se faca diferenta intre Horia si Ovidiu.

44 Re: Bega de Aur 2012: Concurs de pictat single miniature la data de Vin Iul 27, 2012 11:20 pm

Tarash_Bulba

Furacios de blugi
Nice...I don't sucks that much it seeeeems.

To infinity and beyond!

45 Re: Bega de Aur 2012: Concurs de pictat single miniature la data de Sam Iul 28, 2012 11:11 am

Kelvon

Furacios de Gin
GG. Go Infinity!

46 Re: Bega de Aur 2012: Concurs de pictat single miniature la data de Sam Iul 28, 2012 12:18 pm

sataniel

Furacios de blugi
SI concursul s-a incheiat:

1. Ovidiu 7.1 (55 voturi)
2. Horia 7.0 (51 voturi)
...

Felicitari tuturor participantilor si va multumesc pentru interesul depus. Ramane ca Ovidiu sa-mi comunice ce doreste sa achizitioneze.

47 Re: Bega de Aur 2012: Concurs de pictat single miniature la data de Sam Iul 28, 2012 12:34 pm

Ronin

Furacios Biban
Felicitari Ovidiu! Felicitari participantilor, si laudabila initiativa. La mai multe ! Smile

PS
Multumesc pentru colaj.

Ultima editare efectuata de catre Ronin in Dum Iul 29, 2012 8:07 am, editata de 1 ori

48 Re: Bega de Aur 2012: Concurs de pictat single miniature la data de Sam Iul 28, 2012 9:35 pm

Tarash_Bulba

Furacios de blugi
Faine ma! Mi-au placut ambele modele, si diorama lui Ronin (plina de caracter) si modelul lui Ovidiu (nice painting there).

Felicitari si GG castigatorului.
Si bravos tuturor participantilor, faine modele, fain pictat si sper ca asta sa dezmorteasca aceasta parte a hobby-ului in comunitatea Timisoara.
We should do it again sometime. Very Happy

Continut sponsorizat

Sus  Mesaj [Pagina 2 din 2]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum