A community forum for Wargamers and Roleplayers alike from Timisoara, Romania.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Banebeasts - Miniaturi de la Maelstrom Games

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Banebeasts - Miniaturi de la Maelstrom Games la data de Sam Apr 02, 2011 9:16 pm

sataniel

Furacios de blugi
Salivati si voi... ce numai eu!

Inca nu stiu cum as putea sa bag aceste trei miniaturi in armatele mele existente... dar tot le voi achizitiona ... candva. What a Face

2 Re: Banebeasts - Miniaturi de la Maelstrom Games la data de Sam Apr 02, 2011 10:22 pm

Tarash_Bulba

Furacios de blugi
Mama ce tari is gagicile!Shocked Boobies...Laughing Embarassed

Tipa Dominatrix cred ca merge la 28mm...dar cealalta? Greater Demon?

P.S.: De fiecare data reusesti sa ne dovedesti ca esti cel mai mare Slaanesh worshiper din grupul nostru. Congrats! Wink

Vezi profilul utilizatorului

3 Re: Banebeasts - Miniaturi de la Maelstrom Games la data de Vin Mai 13, 2011 5:07 pm

Bogdan

Furacios de Gin
Keeper of Secrets scrie pe aia mare!

4 Re: Banebeasts - Miniaturi de la Maelstrom Games la data de Mar Oct 04, 2011 8:02 am

sataniel

Furacios de blugi

Numele sau este... Smile

5 Re: Banebeasts - Miniaturi de la Maelstrom Games la data de Mar Oct 04, 2011 6:43 pm

Tarash_Bulba

Furacios de blugi
LMAO... Astia is narozi. Is curios daca strainezii is in stare sa ii pronunte numele.

Pe de alta parte, "Generations of Ardeliu lived in terror and despair until the curse was lifted many years ago; they are destined to live in fear once more, for Viktor cel Rău, Vojvod of Ardeal..." ROFLMAO, pt. britzii de la Maelstrom locuitorii din ardeal sunt ardeliu. Adica daca tot au luat toate denumirile ad-literam era asa de greu sa de-a un wiki sa vada si forma corecta?

Miniatura in sine e meh.

Continut sponsorizat

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum