A community forum for Wargamers and Roleplayers alike from Timisoara, Romania.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :)

Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 7]

1 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Mar Mar 01, 2011 12:58 am

Kelvon

Furacios de Gin
Pacat ca Maelstrom nu prea au chestii pe stoc.

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Mar Mar 01, 2011 7:58 am

sataniel

Furacios de blugi
Kelvon a scris:Pacat ca Maelstrom nu prea au chestii pe stoc.
Atata timp cat sunt la Order Now, poti sa le comanzi linistit ca vin intr-un timp decent.

3 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Mar Mar 01, 2011 9:42 am

Kelvon

Furacios de Gin
Yeah I guess. But I can't afford to spend anything right now.

Si on a non-related subject, o sa continui sa folosesc Iron Lodge pana ajunge asta la mai mult de comenzi si concursuri.

4 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Joi Mar 10, 2011 2:06 pm

Tarash_Bulba

Furacios de blugi
Salut. Vreau pt. urmatoarea comanda asa:

2 bucati din astea baze mistice de 40mm
Daca le poti scrie sa fie diferite ca nu vreau sa fie la fel.

2 blistere cu astia, kriel warriors, 2 fire

1 bucata din hotzu asta

1 bucata trollses

Si un White dwarf si No Quarter daca e.

5 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Joi Mar 10, 2011 2:12 pm

Bogdan

Furacios de Gin
Eu vreau urmatoarele:

Codex Grey Knights (preorder)
Warhammer Armies: High Elves
1x Bucata Grey Knights Squad

Daca se mai modifica pe parcurs postez aici sau te anunt direct Smile

6 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Mier Mar 23, 2011 7:55 pm

Reapez

Furacios Biban
cand se face urmatoarea comanda? ca vreau sa imi iau vopsele Smile

7 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Mier Mar 23, 2011 8:40 pm

sataniel

Furacios de blugi
Trebuie sa fac o comanda pentru Ovidiu de la Arad. Daca vrei zilele astea ne intalnim si-mi dai banii. (sambata asta nu vin la cs)

Pe 6 aprilie daca mai distribuie batalioane de TK si nu ma razgandesc sa-l iau.

Pe 15 aprilie comanda obisnuita.

8 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Mier Mar 30, 2011 11:22 pm

Tarash_Bulba

Furacios de blugi
Yo. Mihai, stii ceva de Caber throweru' meu care trebuia sa vina de hau hau? Ca green stuffu' a ajuns dar asta micu' nu si incep sa ma ingrijorez... Sad

9 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Vin Apr 15, 2011 11:31 am

sataniel

Furacios de blugi
As dori sa ne organizam maine pt o comanda ca vad ca nu s-a oferit nimeni altcineva sa stranga banii.
Sapt urm este Pastele asa ca abia pe 30 aprilie ar fi urm sambata cand ne intalnim.

10 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Vin Apr 15, 2011 5:17 pm

Tarash_Bulba

Furacios de blugi
sataniel a scris:As dori sa ne organizam maine pt o comanda ca vad ca nu s-a oferit nimeni altcineva sa stranga banii.
Sapt urm este Pastele asa ca abia pe 30 aprilie ar fi urm sambata cand ne intalnim.

Eu o sa aduc bani pt. cateva chestii marunte. O sa pun link-urile cu item-urile diseara.

11 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Vin Apr 15, 2011 9:17 pm

Tarash_Bulba

Furacios de blugi
Ciao, link-urile la chestiile pe car evreau sa le iau sunt astea (pls sa imi zici cat sa aduc):

1 x Woodlands 40mm Base Inserts

1 x Shale Bases, Wide Round 50mm

1 x Citadel Tallarn Flesh

1 x Woodland Scenics Coarse Turf Burnt Grass Bag

1 x Woodland Scenics Static Grass Medium Green Shaker

1 x Woodland Scenics Underbrush Medium Green Bag

Si bineinteles, WD daca este.

Muchas gracias senor! Very Happy

12 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Mar Apr 26, 2011 10:16 am

sataniel

Furacios de blugi
Pana pe 2 mai reducere 16% la maelstrom deci daca vreti sa mai adaugati ceva la comanda (inca n-am facut-o astept sa apara WD de mai, din motive personale si osoase) ganditi-va pana sambata si aduceti-mi malaiul.

13 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Joi Apr 28, 2011 10:34 pm

Tarash_Bulba

Furacios de blugi
Mai vreau urmatoarele vopseli (toate is foundation):

1xCharadon Granite

1xCalthan Brown

1xAstronomican grey

1xKnarloc Green

1xTausept Ochre

1x Necron abyss

1xDheneb Stone

Si o vopsea normala Hawk turquoise.

14 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Vin Apr 29, 2011 10:58 am

Bogdan

Furacios de Gin
Am primit vesti ca la mine vine un Iepuras foarte intarziat cu un Khador Heavy Jack Kit si Manhunter!

15 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Vin Apr 29, 2011 12:45 pm

Tarash_Bulba

Furacios de blugi
Bogdan a scris:Am primit vesti ca la mine vine un Iepuras foarte intarziat cu un Khador Heavy Jack Kit si Manhunter!

Nu mai bine te scremi de un starter?

16 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Vin Apr 29, 2011 12:46 pm

Bogdan

Furacios de Gin
Nu am mai avut de unde asa ca i-am zis la urechiat sa aduca alea.

17 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Vin Apr 29, 2011 8:10 pm

lemanruss

Furacios de Gin
Dude cu inca 1o lire potzi sa itzi iei box setul. E adevarat ca ii ai pe amindoi in kitul de heavy dar aia te-ar costa inca 5 lire daca ai lua doua kitul. Stiu ca tzie nu itzi plac femeile de gheatza Razz ci doar cele focoase, dar de ce sa faci mofturi cind e gratis? Ca toata lumea stie ca fumeile sunt scumpe Twisted Evil In locul tau (dar nu sunt) ash mai strige din buci o luna shi ash cumpara boxul. Dar tu stii mai bine cum vrei sa te dezvoltzi. Nu e o idee rea sa itzi iei kitul de heavy shi dupa aia battlegroupul. Iar cu ajutorul unuor magnetzi micutzi potzi face minuni. Tu stii cel mai bine.

18 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Vin Apr 29, 2011 8:57 pm

Bogdan

Furacios de Gin
Momentan o sa-l dezvolt pe Irusk/eIrusk. Sunt 2 jacks din kitul de heavy care sunt foarte ok pt eIrusk iar ceilalti merg si la pIrusk si la ceilalti caster. Cu siguranta imi voi lua si Starterul dar un Heavy Jack si un solo bun eu nu le consider achizitie rea.

In kit am Juggernaut si Marauder, doi jacks dedicati Melee, Decimator si Destroyer care mi se par doi hibrizi foarte buni. Destroyer anti-infanterie Jacks si Decimator Anti-Warjack.

20 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Dum Mai 01, 2011 11:41 am

sataniel

Furacios de blugi
@Redun

Ok, s-a notat.

@Adi

Nu mai stiu, ti-a ajuns Caber throweru'?

21 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Dum Mai 01, 2011 7:43 pm

Tarash_Bulba

Furacios de blugi
sataniel a scris:
@Adi
Nu mai stiu, ti-a ajuns Caber throweru'?

Yep.

22 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Lun Mai 16, 2011 10:14 pm

sataniel

Furacios de blugi
Reducerea este de 18% pt produse GW, totusi GW can suck my big fat cock, stiam ca sunt corporatisti dar asta mi se pare deja impotriva evolutiei pietei mondiale.

Ultima editare efectuata de catre sataniel in Joi Sept 13, 2012 11:25 am, editata de 1 ori

23 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Lun Mai 16, 2011 10:56 pm

Tarash_Bulba

Furacios de blugi
Adica nu ii mai lasa pe astia sa vanda in afara UE si altor cateva tari din UE asa geografic vorbind? Ce taraturi corporatiste.... Mad

Ma rog...eu nu o sa imi cumpar stuff acum...cu renovatu' apartamentului and things...

24 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Mar Mai 24, 2011 10:09 am

sataniel

Furacios de blugi
Marti am sa fac comanda. Sambata asta nu vin la CS... (si nici urmatoarea si nici urmatoarea urmatoarei) asa ca cei interesati sa comande ceva acum ii rog sa ma contacteze cat mai repede sa putem stabili din timp cand ne intalnim sa-mi dati malaiul.

In alta ordine de idei...
@Redun ti-au venit arabii (si restul comenzii). Sunt la Garak.

@Cipi Ti-a venit WD, bastardul cel negru si tanti cu pistoale. Sunt la mine, vedem noi cum ne intalnim.

@All au venit cele doua cladiri.

25 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Mar Mai 24, 2011 10:44 am

Bogdan

Furacios de Gin
Eu nu comand nimic, din nou, no cash!

Continut sponsorizat

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 7]

Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum