A community forum for Wargamers and Roleplayers alike from Timisoara, Romania.

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :)

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

In jos  Mesaj [Pagina 6 din 7]

126 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Sam Dec 08, 2012 4:11 pm

Kelvon

Furacios de Gin
As long as you bring paint!

Vezi profilul utilizatorului

127 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Dum Dec 09, 2012 1:03 am

Tarash_Bulba

Furacios de blugi
sataniel a scris: trebuie sa-mi dai din fond 40 de lire pt cladiri.
Sorry, am uitat. Stiu ca nu e cool pt. ca pana la urma ai pus bani d ela tine. DAca esti maine pacasa ne putem intalni sa it recuperez banii.

sataniel a scris:
2 x wd decembrie (cipri tu vrei?)
2 x no quarter noiembrie-decembrie
...
SI pt. astea sa-ti dau moola. Merci fain.

128 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Joi Feb 14, 2013 1:42 pm

sataniel

Furacios de blugi
fac comanda la wayland, imi trebuie niste drill shit si Andrei O. are nevoie de niste vopsele.

@adi vrei no quarter (ianuarie-februarie) si whitedwarf (ianuarie, februarie si/sau precomanda martie)?

@all altcineva vrea ceva?

129 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Joi Feb 14, 2013 9:11 pm

Tarash_Bulba

Furacios de blugi
sataniel a scris:fac comanda la wayland, imi trebuie niste drill shit si Andrei O. are nevoie de niste vopsele.

@adi vrei no quarter (ianuarie-februarie) si whitedwarf (ianuarie, februarie si/sau precomanda martie)?

@all altcineva vrea ceva?

Vreau!

Cand faci? Ca poate imi iau si o mini, ceva pacolo.

130 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Joi Feb 14, 2013 9:44 pm

sataniel

Furacios de blugi
Gandeste-te pana sambata si-mi zici/aduci banii at.

131 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Joi Feb 14, 2013 10:07 pm

Tarash_Bulba

Furacios de blugi
Noh ca m-am hotarat, vreau astea :

caber thrower

storm troll

Loup Garou sniper

Cameronianu'

Dozeru'

Si bineinteles revistele...tatie.

Sa imi dai un pm/mail cand apuci/ai timp cu cat tre sa iti aduc. Sa facem sa fie bine ca sa nu fie rau. Wink

132 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Vin Mar 01, 2013 8:56 am

sataniel

Furacios de blugi
Urmatoare comanda 16 Martie (probabil de la https://www.firestormgames.co.uk/ vedem de unde iesim mai ieftin). Puteti comanda si de pe un site si de pe celalalt si daca e nevoie voi face doua comenzi. (daca e ceva ce nu e pe siteul de pe care facem prima comanda)

Deci anuntati ce vreti va zic cu aproximatie cat face si pe 9 Martie sau cel tarziu pe 16 Martie imi dati banii.

Ultima editare efectuata de catre sataniel in Vin Mar 01, 2013 10:07 am, editata de 1 ori

133 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Vin Mar 01, 2013 9:44 am

Tarash_Bulba

Furacios de blugi
sataniel a scris:Urmatoare comanda 16 Martie (probabil de la https://www.firestormgames.co.uk/ vedem de unde iesim mai ieftin). Puteti comanda si de pe un site si de pe celalalt si daca e nevoie voi face doua comenzi. (daca e ceva ce nu e pe siteul de pe care facem prima comanda)

Deci anuntati ce vreti va zic cu aproximatie cat face si pe 9 Martie sau cel tarziu pe 16 Martie imi dati banii.

Hmmmm, trebuie sa ma gandesc ca imi fac cu ochiu' niste minis de Infinity. What a Face

134 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Mier Mar 06, 2013 3:02 pm

sataniel

Furacios de blugi
Ne-au dat refund la wd ianuarie, februarie si Trollblood Trollkin Caber Thrower Special Weapon Attachment. Sad

135 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Mier Mar 06, 2013 4:44 pm

Tarash_Bulba

Furacios de blugi
sataniel a scris:Ne-au dat refund la wd ianuarie, februarie si Trollblood Trollkin Caber Thrower Special Weapon Attachment. Sad
Sa-i *ut! Evil or Very Mad

Ma rog...sa imi spui cati bani inseamna ca ii scadem din ce vreau sa imi iau de la firestormgames.

136 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Mier Mar 06, 2013 8:18 pm

Ronin

Furacios Biban
Salut! pune-ma si pe mine la socoteala pentru comanda din 16.03 cu FFGDT068:
http://www.firestormgames.co.uk/14151

Multumesc

137 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Mier Mar 06, 2013 10:05 pm

Tarash_Bulba

Furacios de blugi
Deci io vreau asa:

Force de response rapide merovingienne

Scout (ojotnik)

Tank Hunter (autocannon)

S.A.S. (chain rifle)

Sa imi spui cati lei sa iti aduc. Mie mi-a iesit la 30,67 de lire...

Merci fain de help Smile

138 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Mier Iul 03, 2013 10:26 pm

Tarash_Bulba

Furacios de blugi
Cand se face urmatoarea comanda de la Firestormgames (nu e graba, cand o fi , ofi Smile ), vreu urmatoarele:

Vanatorii de tancuri

Spec - Ops

Metropolitanu' HMG

Metropolitanii x2

Ar trebui sa fie 37,82 de lire.

139 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Dum Iul 14, 2013 11:23 am

sataniel

Furacios de blugi
Tarash_Bulba a scris:Cand se face urmatoarea comanda de la Firestormgames (nu e graba, cand o fi , ofi Smile ), vreu urmatoarele:

Vanatorii de tancuri

Spec - Ops

Metropolitanu' HMG

Metropolitanii x2

Miniaturile de infinity o sa le comand de la red goblin (Romania). Ma gandesc ca vrei sa le comanzi la inceput de august?

140 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Dum Iul 14, 2013 9:47 pm

Tarash_Bulba

Furacios de blugi
sataniel a scris:
Tarash_Bulba a scris:Cand se face urmatoarea comanda de la Firestormgames (nu e graba, cand o fi , ofi Smile ), vreu urmatoarele:

Vanatorii de tancuri

Spec - Ops

Metropolitanu' HMG

Metropolitanii x2

Miniaturile de infinity o sa le comand de la red goblin (Romania). Ma gandesc ca vrei sa le comanzi la inceput de august?

Da. Cat ies la pret?

141 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Dum Iul 14, 2013 10:08 pm

sataniel

Furacios de blugi
Tarash_Bulba a scris:
sataniel a scris:

Vanatorii de tancuri

Spec - Ops

Metropolitanu' HMG

Metropolitanii x2

Da. Cat ies la pret?

216 + transport

142 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Lun Iul 15, 2013 10:05 pm

Tarash_Bulba

Furacios de blugi
sataniel a scris:
Tarash_Bulba a scris:
sataniel a scris:

Vanatorii de tancuri

Spec - Ops

Metropolitanu' HMG

Metropolitanii x2

Da. Cat ies la pret?

216 + transport

Adica cu vreo 4.5 lire mai mult la pret si transport. What's the catch?Smile 

143 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Lun Iul 15, 2013 10:52 pm

sataniel

Furacios de blugi
Tarash_Bulba a scris:
sataniel a scris:
Tarash_Bulba a scris:
sataniel a scris:

Vanatorii de tancuri

Spec - Ops

Metropolitanu' HMG

Metropolitanii x2

Da. Cat ies la pret?

216 + transport

Adica cu vreo 4.5 lire mai mult la pret si transport. What's the catch?Smile 

Cumparam din Romania si sustinem hobby-ul pe plan national. If you don't want to, you can order from somewhere else. I do not mind. Smile

144 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Lun Iul 15, 2013 11:51 pm

VenerableWolf

Furacios Biban
idea e ca incerc sa fac hobbyul accesibil la nivel de tara. Acum ca suntem inscrisi si in ITS, daca suntem suficienti putem organiza turnee faine oriunde este Red Goblin sau eventuale magazine partenere. Evident ca pe net sunt mai ieftine dar ca sa facem ca lumea sa se apuce de Infinity trebuie sa avem marfa pe raft unde sa o vada orice potential interesat. Ca sa facem asta trebuie sa facem un efort si sa luam local. Evident daca preturile nu au o discrepanta uriasa fata de ce e pe net. Ne pregatim de o comanda. Transportul o sa il plateasca RG si voi veti primi produsele prin curier rapid cu probabil 10 lei taxe postale. Ca extra...imi puteti spune ce ati mai vrea si putem aduce pe stoc respectivele miniaturi ca intr-un viitor apropiat cand le veti vrea sa fie disponibile si la indemana. Daca le ia cineva intre timp...cu atat mai bine... hobbyul se raspnadeste inseamna. Oricum vom face comenzi lunare daca e cazul. Astept orice fel de sugestie din partea voastra legata de acest lucru.

145 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Mar Iul 16, 2013 7:18 pm

Tarash_Bulba

Furacios de blugi
OK. Sa vedem ce iese si din Infinity-ul asta la noi in tara.

146 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Mier Iul 17, 2013 10:21 am

VenerableWolf

Furacios Biban
comanda se face luni. daca vreit ceva sa imi ziceit sa pot adauga la lista. Da...se pot aduce si artbooks.

147 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Dum Noi 17, 2013 2:41 pm

sataniel

Furacios de blugi
5 decembrie comanda firestorm-games.co.uk Smile

148 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Dum Noi 17, 2013 6:59 pm

Ronin

Furacios Biban
Citadel Base: Rhinox Hide x 2, si Steel Guard Sniper Team (SSU) Dust tactics DT078.

149 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Lun Noi 18, 2013 9:25 pm

Tarash_Bulba

Furacios de blugi
Hmmm, trebuie sa o gandesc un pic...dar mai e un pic de timp Smile

150 Re: Comenzi - Aici sunt miniaturile dumneavoastra :) la data de Vin Noi 29, 2013 5:32 pm

Tarash_Bulba

Furacios de blugi
Vreau asa:

fennblades

fennblade officer and drummer

Nigh troll

caber thrower

baze woodland

baze rocky

TOTAL = 65.44 lire adica aprox. 350 RON (rounded up).

Dau banii la Luci, Luni- Marti, la lucru? Smile

Continut sponsorizat

Sus  Mesaj [Pagina 6 din 7]

Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum